www.000webhost.com
 
 
 
   

   




„Tworzenie, a nie zarządzanie” - to ważne przesłanie w działalności dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 2
w Gdańsku. Obraz pracy dyrekcji nie jest systemem elastycznych ułatwień pedagogicznych, lecz systemem zintegrowanych
i elastycznych utrudnień pobudzających i kształtujących rozwój każdego wychowanka i nauczyciela.

Dyrektor SOSW Nr 2 w Gdańsku - mgr Ewelina Zaręba                           kontakt e-mail: e.zareba@sosw2.edu.gdansk.pl

Wicedyrektor SOSW Nr 2 w Gdańsku - mgr Katarzyna Zarębska                 kontakt e-mail: k.zarebska@sosw2.edu.gdansk.pl

Wicedyrektor SOSW Nr 2 w Gdańsku - mgr Dorota Kryger                           kontakt e-mail: d.kryger@sosw2.edu.gdansk.pl


Pedagog Ośrodka - mgr Joanna Tołwińska
kontakt e-mail: j.tolwinska@sosw2.edu.gdansk.pl
Psycholog Ośrodka - mgr Renata Pachulska
kontakt e-mail:  r.pachulska@sosw2.edu.gdansk.pl


PLACÓWKA

ODDZIAŁ/GRUPA

WYCHOWAWCA

E-MAIL

Szkoła

Podstawowa

Nr 78

Oddział edukacyjno-terapeutyczny I

Aneta Sobocińska-Rak

ANESOBO72@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II A 

Bożena Włodarczyk

BOLWLOD23@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II B 

Anna Kloskowska

ANNKLOS68@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III A

Joanna Ułasiuk

J.ULASIUK@sosw2.edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III B

Jolanta Krueger

J.KRUEGER@sosw2.edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III C

Beata Buczyńska

BEABUCZ49@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III D

Anna Wdowiak

ANNWDOW7@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny IV

Anna Lewandowska

ANNLEWA97@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny V 

Beata Sakowicz

BEASAKO82@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny VI A

Małgorzata Kisiel

MALKISI39@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny VI B

Aleksandra Siewert-Kurzyńska

ALESIEW92@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny VII A

Jolanta Piankowska-Teleszko

JOLPIAN92@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny VII B

Agnieszka Borowska-Kociemba

AGNBORO86@edu.gdansk.pl

 

Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze

I Zespół Rewalidacyjno-Wychowawczy

Monika Matysiak

MONMATY54@edu.gdansk.pl

II Zespół Rewalidacyjno-Wychowawczy

Monika Sarna 

MONSARN31@edu.gdansk.pl

III Zespół Rewalidacyjno-Wychowawczy

Anna Brylowska

ANNBRYL20@edu.gdansk.pl

 

Gimnazjum

Nr 40

 

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II A

Bożena Stenzel

BOLSTEN67@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II B

Agnieszka Szczurowska

AGNSZCZ30@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II C

Aleksandra Apanasewicz

ALEAPAN26@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III

Sylwia Kowalczuk

SYLKOWA44@edu.gdansk.pl

 

SPdP Nr 1

Oddział edukacyjno-terapeutyczny I

Izabela Stefańska

IZASTEF56@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II A

Joanna Piechocka

JOAPIEC64@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny II B

Małgorzata Krukowska

MALKRUK95@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III A

Aneta Żak

ANELAK3@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III B

Anna Furdal

ANNFURD16@edu.gdansk.pl

Oddział edukacyjno-terapeutyczny III C

Agnieszka Kowalczyk

AGNKOWA72@edu.gdansk.pl

 

Przedszkole

Nr 78

Oddział I - MISIE

Danuta Mazur-Wilkiewicz

D.MAZUR-WILKIEWICZ@sosw2.edu.gdansk.pl

Oddział II - PSZCZÓŁKI

Ewa Pogorzelska

EWAPOGO78@edu.gdansk.pl

Oddział III SMERFY

Anna Jankowska-Misztal

EWAPOGO78@edu.gdansk.pl

Oddział IV BIEDRONKI

Alicja Zaremba-Deptuła

ALIZARE12@edu.gdansk.pl

 

Grupy

Wychowawcze

Grupa I

Dorota Piekarska

DORPIEK22@edu.gdansk.pl

Ewa Mucha

EWAMUCH13@edu.gdansk.pl

Grupa II

Anna Ambroziak

ANNAMBR72@edu.gdansk.pl

Hanna Szadziewska-Jakiel

EWAMUCH13@edu.gdansk.pl

Grupa III

Marta Nowak

MARNOWA30@edu.gdansk.pl

Piotr Antosiak

PIOANTO46@edu.gdansk.pl

Grupa IV

Maria Borowiec

MARBORO43@edu.gdansk.pl

Krzysztof Chmiel

KRZCHMI55@edu.gdansk.pl

Grupa V

Marta Tymińska

MARTYMI80@edu.gdansk.pl

Rafał Żmudziński

RAFLMUD16@edu.gdansk.pl

Grupa VI

Joanna Boć

JOABOA14@edu.gdansk.pl

Krzysztof Koszlaga

KRZKOSZ62@edu.gdansk.pl

Grupa VII

Teresa Hałas

TERHALA66@edu.gdansk.pl

Edyta Żaczek-Kamińska

EDYLACZ58@edu.gdansk.pl

 

Świetlica

Gr. I

Dorota Kryger

DORKRYG40@edu.gdansk.pl

Gr. II

Agnieszka Sawicz

AGNSAWI6@edu.gdansk.pl

Gr. III

Emilia Leszczyńska-Pawluć

EMILESZ49@edu.gdansk.pl

Gr. IV

Małgorzata Danjuma-Saulawa

MALDANJ3@edu.gdansk.pl

Gr. V

Ewa Maryniowska

EWAMARY42@edu.gdansk.pl

Gr. VI

Monika Michalak

MONMICH69@edu.gdansk.pl

Gr. VII

Ewa Wilczewska

EWAWILC20@edu.gdansk.pl

Gr. VIII

Małgorzata Zinkiewicz

MALZINK67@edu.gdansk.pl

Gr. IX

Artur Siemaszko

ARTSIEM49@edu.gdansk.pl

Gr. X

Katarzyna Szucka-Wieczerzak

KATSZUC39@edu.gdansk.pl

Gr. XI

Michał Nawała

MICNAWA27@edu.gdansk.pl

Gr. XII

Justyna Widomska

JUSWIDO41@edu.gdansk.pl